DUVAK uit Nieuw-Vennep zet de volgende stap in zijn ontwikkeling en sluit zich aan bij Odin Groep. Met deze stap kiest de IT-dienstverlener bewust voor een sterke strategische partner die de continuïteit van de organisatie borgt en verdere groei mogelijk maakt. Hogenhouck m&a begeleidde DUVAK tijdens dit transactieproces.
In de afgelopen jaren bouwde DUVAK een sterke positie op als IT-dienstverlener in de regio. Vanuit Nieuw-Vennep ondersteunt het bedrijf organisaties met een breed palet aan IT-oplossingen, waaronder consultancy, security en het beheer van werkplek- en cloudomgevingen. DUVAK onderscheidt zich daarbij met technische expertise, een nuchtere aanpak en sterke betrokkenheid bij klanten. Met die stevige regionale basis kiest DUVAK nu logischerwijs voor een volgende groeifase.
Door de aansluiting bij Odin Groep krijgt DUVAK toegang tot extra schaal, expertise en aanvullende mogelijkheden binnen Previder en Odin Groep. Tegelijkertijd blijft het team actief vanuit Nieuw-Vennep werken. Klanten houden hun vertrouwde contactpersonen en krijgen daar extra kennis en slagkracht vanuit de groep bij.
Hans van Duijn, directeur van DUVAK: “Voor mij was het belangrijk om een organisatie te vinden die DUVAK verder kan brengen, zonder afbreuk te doen aan waar wij voor staan. In Odin Groep en Previder hebben wij een organisatie gevonden die dezelfde waarde hecht aan kwaliteit, continuïteit en persoonlijke samenwerking. Dat geeft vertrouwen voor de toekomst.”
Arno Witvliet, CEO van Odin Groep: “Deze overname is een belangrijke stap in onze groeistrategie. Met DUVAK versterken we onze regionale aanwezigheid en kunnen we onze klanten in West-Nederland nog beter van dienst zijn. Het team van DUVAK past perfect binnen de cultuur van Previder en Odin Groep en we kijken ernaar uit om gezamenlijk verder te bouwen aan een sterk netwerk van regionale IT-dienstverlening.”
Het M&A Proces
Hogenhouck m&a begeleidde DUVAK gedurende het volledige transactieproces. Hein Stoops, Daan Zonneveld en Tijmen Bruin werkten namens Hogenhouck m&a intensief samen met Hans van Duijn en zijn team. In dat traject structureerde Hogenhouck m&a het m&a proces, positioneerde het team DUVAK scherp in de markt en begeleidde het de gesprekken naar een transactie die strategisch en financieel klopt én past bij de toekomst van DUVAK. Daarmee richtten we ons niet alleen op de deal, maar vooral op de juiste volgende stap voor ondernemer, onderneming, haar mensen en haar klanten.
Hein Stoops, partner bij Hogenhouck m&a: “Bij de begeleiding van DUVAK stond voor ons vanaf het begin centraal dat de uitkomst niet alleen een goede deal moest opleveren, maar ook de juiste stap moest zijn voor de toekomst van de onderneming. DUVAK is een onderneming met een historie van bijna veertig jaar met langdurige klantrelaties gebouwd op vertrouwen, hierbij past een partner die niet alleen strategisch past, maar ook de cultuur begrijpt en de continuïteit van het bedrijf versterkt. Wij hebben met veel plezier Hans en het team van DUVAK in dit proces begeleid.”
Hans van Duijn over de samenwerking met Hogenhouck m&a: “In Hogenhouck m&a hebben wij een ideale partner gevonden. Hun brede ervaring in de IT-markt, gecombineerd met een persoonlijke en betrokken aanpak, maakte het verschil. Een organisatie met echte kennis van zaken en mensen waar je op kunt bouwen. Ik heb dit traject met veel vertrouwen doorlopen.”